Dyplomy / certyfikaty

Dyplomy to oficjalne dokumenty poświadczające ważne fakty z naszego życia. Porządnie wydrukowane z pewnością ozdobią ścianę w biurze, gabinecie czy w pokoju.

W sklepie zalepieni.pl znajdziesz wiele ciekawych wzorów dyplomów, certyfikatów, gratulacji i zaświadczeń, które podkreślą prestiż ich właścicieli!

Kreator dyplomów

Nasz intuicyjny kreator dyplomów pozwoli Tobie spersonalizować wszystkie dostępne u nas wzory!

Dyplomy kategoria
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 28 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 28 wyników

Wzory dyplomów

Dyplom można wręczyć zwycięzcy w konkursie, osobie, która uzyskała określone kwalifikacje, przedszkolakowi, uczniowi lub pracownikowi – taki dokument może mieć wiele zastosowań. Na zalepieni.pl znajdziesz wzory różnych dyplomów, które mogą być wypełnione w dowolny sposób i stanowić będą potwierdzenie ważnych faktów z Twojego życia.

Dyplomy do druku

W naszej ofercie na zalepieni.pl szatę graficzną dyplomów możesz dostosować do własnych wymagań. Taki dokument może pełnić funkcję gratyfikacyjną, zaświadczać o uprawnieniach zawodowych, być formą podziękowania za zaangażowanie, np. w życie szkoły albo w rozwój firmy, ale również pełnić funkcję wyróżnienia dla uczestników konkursów, turniejów i konkurencji, nie tylko tych sportowych.

Na dyplomy zasługują zwycięzcy konkursów, zawodów sportowych, ale i wszyscy uczestnicy, którzy niejednokrotnie wkładają wiele energii w przygotowania do startu i w to, by jak najlepiej wypaść. Taki dyplom dla wszystkich osób, które staną do konkursu czy zawodów będzie piękną pamiątką, która może przypominać o udziale w wydarzeniu.

Dyplomy dla dzieci

Jesteś organizatorem konkursu plastycznego lub muzycznego w przedszkolu? W Twojej szkole odbywają się zawody sportowe? A może w Twojej firmie mają być wyłonieni najlepsi pracownicy w danym dziale? We wszystkich tych przypadkach możesz wykorzystać nasze wzory dyplomów, by uhonorować zwycięzców i wyróżnić inne osoby, które Twoim zdaniem na to zasłużą.

Różne wzory dyplomów

Dyplom jest formą gratulacji za wyniki w konkursie, staż pracy czy też ukończenie danego szczebla edukacji. Popularnym rodzajem takich dyplomów są te, które wręczane są w dniu przedszkolaka czy z okazji pasowania na ucznia. Otrzymują je uczniowie na zakończenie roku szkolnego, a często też dostają je rodzice, którzy aktywnie włączają się w życie klasy i szkoły.

Certyfikaty

Oprócz dyplomów, na zalepieni.pl, oferujemy także certyfikaty. Mają one nieco inny charakter niż produkty przygotowane na estetycznym papierze. Certyfikaty z reguły potwierdzają wiedzę, umiejętności i kompetencje osoby, która je otrzymuje. Są one integralnym elementem wszelkiego rodzaju kursów i szkoleń. Co prawda także i przy takiej okazji możesz zamówić dla uczestników wydarzenia specjalne dyplomy, ale certyfikaty także będą tutaj właściwym dokumentem, który wyróżnieni będą mogli z dumą prezentować.

Certyfikaty ukończenia szkolenia

W naszym sklepie certyfikaty najczęściej zamawiają klienci związani z branżą medyczną lub beauty. Certyfikat ukończenia szkolenia kosmetycznego czy informujący o uczestnictwie w prestiżowej konferencji branżowej można oprawić w ramki i powiesić w gabinecie kosmetycznym lub lekarskim. Będzie to dowód na to, że osoba, która przyjmuje klientów lub pacjentów ma odpowiednie kwalifikacje w zakresie udzielanych usług.

Certyfikat szkolenia – wzór

Certyfikaty dostępne na zalepieni.pl są estetyczne, gustowne i eleganckie. Będą więc dokumentem, który podniesie prestiż osoby, która otrzyma go w związku ze swoją aktywnością zawodową lub inną.

Wybieraj dyplomy i certyfikaty w żywych, pięknych kolorach i z ciekawymi grafikami. Dobieraj je w taki sposób, by pasowały do okoliczności. Subtelne wzory takich produktów na zalepieni.pl odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych klientów.