Ratownictwo i medyczne

W tej kategorii znajdziesz wiele niezbędnych naklejek i tabliczek potrzebnych w branży medycznej i ratowniczej.

Nasze wyroby są charakteryzują się wysoką jakością i długą żywotnością!

Ratownictwo medyczne

Nagłe zachorowanie, problemy ze zdrowiem, zawał, udar czy wypadek powodują, że szukasz fachowej pomocy u służb medycznych. Jeśli nie możesz z różnych przyczyn dotrzeć do lekarza pierwszego kontaktu lub na Szpitalny Oddział Ratunkowy (SOR), wzywasz najczęściej karetkę pogotowia. Nie tylko zapewnia ona fachowy transport dla chorego lub poszkodowanego w wypadku, w bezpiecznych warunkach, ale przede wszystkim ma załogę, która udziela pierwszej pomocy.

Naklejki i tabliczki medyczne i ratownicze
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 24 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 24 wyników

Dla wszystkich ratowników medycznych, służb pielęgniarskich i lekarskich zapewniamy szeroki wybór naklejek i tabliczek.

Ratownictwo medyczne dobrze oznakowane

W Polsce istnieje Państwowe Ratownictwo Medyczne, w skrócie PRM, które powołane jest w celu udzielenia pomocy medycznej wszystkim tym osobom, które w danej chwili znajdą się w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 999 do centrum powiadamiania ratunkowego lub skorzystasz z ogólnopolskiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego pod numerem 112, by poprosić o przyjazd karetki.

To specjalistyczny, bogato wyposażony pojazd, który zwykle jest dokładnie oznakowany. Możesz kupić na Zalepieni.pl naklejki i tabliczki, które pozwolą Ci na oklejenie nie tylko samochodu przeznaczonego na karetkę pogotowia ratunkowego, ale i oznakowanie sprzętu i materiałów, które się w karetce zwykle znajdują.

Na podręczną apteczkę naklej zielone oznaczenie z nazwą i symbolem krzyża, z kolei torby noszone przez ratowników możesz oznaczyć naklejką z napisem ratownictwo medyczne oraz symbolem eskulapa. Każdy ratownik medyczny może posłużyć się naklejką lub tabliczką wskazującą na pełnienie takiej funkcji. Na karetce naklej napis „Pogotowie ratunkowe” albo „Transport medyczny”. W tej kategorii naklejek i tabliczek znajdziesz wiele niezbędnych produktów przeznaczonych dla branży ratowniczej. Mamy również produkty odpowiednie dla służb Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Naklejki przeznaczone dla służb medycznych

Jeśli jesteś lekarzem, pielęgniarką lub ratownikiem medycznym, możesz wyposażyć się w zapas naklejek „Dzielny Pacjent” czy „Mały Ratownik”, które będziesz wręczał najmłodszym pacjentom korzystającym z takiej pomocy. Głównie to pediatrzy w swoich szufladach w gabinetach mają takie naklejki. Oferujemy je wszystkim, którzy pracują z dziećmi i niosą im swoją fachową pomoc.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze naklejki?

Szeroki wybór naklejek dla ratownictwa medycznego i pogotowia ratunkowego w połączeniu z wysoką jakością wykonania produktów i długą ich żywotnością sprawia, że są one doskonałym wyborem. Łatwo je nakleić na dowolną, płaską powierzchnię i usunąć, kiedy zajdzie taka konieczność. W branży medycznej naklejki będą idealną formą oznakowania ambulansów i elementów ich wyposażenia, w tym walizek z materiałami opatrunkowymi czy sprzętu medycznego.

Właściwie oznaczony ambulans – karetka ratunkowa czy pojazd transportu medycznego – będzie lepiej widoczny na drodze dla każdego użytkownika ruchu drogowego. Od razu wiadomo, że mamy do czynienia z jednostkami i pojazdami uprzywilejowanymi.