Ładowanie telefonów/baterii

Chcesz wskazać swoim klientom, gdzie można naładować telefon, tablet, laptop lub inne urządzenie mobilne? Kup w sklepie zalepieni.pl odpowiednią dla siebie naklejkę lub tabliczkę.

Tu naładujesz telefon!

Prowadzisz restaurację szybkiej obsługi, bar, a może pub? Jesteś właścicielem miejsca, w którym udostępniasz przestrzeń do pracy? A może zarządzasz galerią handlową, dworcem kolejowym czy lotniskiem? W takich miejscach i zresztą nie tylko tam, klienci mogą potrzebować skorzystania z energii elektrycznej dla naładowania baterii w telefonie, tablecie czy laptopie. Możesz zapewnić im taką usługę w określonym miejscu i oznaczyć je przy użyciu naszych naklejek i tablic informujących o takiej możliwości.

ładowanie baterii
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dodatkowe usługi, dodatkowi klienci

W dzisiejszych czasach, kiedy zdecydowana większość dorosłych i duża część młodzieży, a nawet dzieci na co dzień korzysta ze smartfona, tabletu i innych mobilnych urządzeń elektronicznych, duże znaczenie przy ich wyborze ma pojemność baterii. Co prawda, można wspomagać się poprzez noszenie ze sobą powerbanku, by móc w każdej chwili doładować np. telefon, ale to dodatkowy problem. Użytkownik także musi pamiętać o tym, by naładować powerbank i wziąć go ze sobą w podróż, do kawiarni, czy do restauracji.

To dodatkowy kłopot, który możesz rozwiązać sam i zyskać klientów. Wystarczy, że w przestrzeni obiektu, którego jesteś właścicielem lub nim zarządzasz, zaplanujesz miejsce, gdzie odwiedzający będą mogli doładować baterię swojego smartfona. Potrzebne do tego nie tylko gniazdko – raczej mało kto ma przy sobie ładowarkę do telefonu. Niezbędny jest panel podpięty do sieci energetycznej z różnymi kablami i końcówkami do najbardziej popularnych wejść do telefonów komórkowych.
Później pozostaje tylko właściwie oznaczyć miejsce, w którym możliwe jest bezpłatne ładowanie telefonów komórkowych.

Tabliczki i naklejki informacyjne o ładowarkach

Jeśli chcesz dobrze oznaczyć i poinformować swoich obecnych i potencjalnych klientów o miejscu, gdzie mogą swobodnie skorzystać z ładowarki do smartfonów i tabletów, wykorzystaj produkty dostępna na Zalapieni.pl.

Podładuj baterię w smartfonie

Chcesz wskazać swoim klientom, gdzie można naładować telefon, tablet, laptop lub inne urządzenie mobilne? Kup w Zalepieni.pl odpowiednią dla siebie naklejkę lub tabliczkę. Żółty kolor naklejki sprawia, że jest ona dobrze widoczna w przestrzeni publicznej, np. na dworcu kolejowym czy na lotnisku, albo w galerii handlowej. Mniejsze tabliczki i naklejki okażą się najpewniej wystarczające w małych restauracjach czy pubach i kawiarniach.

Poinformuj klientów o możliwości bezpłatnego ładowania baterii telefonu czy tabletu, wybierając naklejkę w języku polskim lub języku angielskim. Możesz wybrać obie wersje i umieścić je obok siebie, by móc w ten sposób dotrzeć z takim komunikatem do odbiorców polskojęzycznych i obcojęzycznych.

Naklejka czy tabliczka może być umieszczona na ścianie, drzwiach, w tym także rozsuwanych i automatycznych, albo na oknie czy innego rodzaju przeszkleniu. Nanieś tabliczkę czy naklejkę z informacją o miejscu ładowania telefonów/baterii tam, gdzie są one potrzebne.