Etykiety na whisky

W tej kategorii znajdziesz etykiety na whisky.

Prosty personalizator pomoże Tobie stworzyć własny, niepowtarzalny wzór. Uatrakcyjnij wygląd butelek z alkoholem. Spraw, że Twoje domowe wyroby będą sprawiać jeszcze większe wrażenie.

Etykiety na whisky
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Nie brakuje smakoszy whisky, czyli wysokoprocentowego alkoholu, który produkowany jest na wiele różnych sposobów. Produkt ten można z powodzeniem uzyskać we własnym zakresie.

Spór o pochodzenie whisky

Nadal trwa spór o to, skąd właściwie pochodzi whisky, choć najbardziej wiarygodna jest ta opinia, że odpowiada za ten alkohol Irlandia. Dla jego amatorów nie jest to takie ważne. Jednak warto wiedzieć, jakie teorie związane są z korzeniami whisky.

Bardzo często możesz spotkać się z naturalnym skojarzeniem pomiędzy Szkocją a whisky, a to z tego powodu, że trunek ten nazywany jest potocznie szkocką. Swoimi korzeniami, jak twierdzą znawcy tematu, alkohol ten sięga do południowych Wysp Brytyjskich.

Trochę historii

Jeśli sięgniesz jeszcze dalej w mgłę historii, okaże się, że proces produkcji whisky, który wykorzystuje destylację, znany był prawdopodobnie przez Egipcjan i Chińczyków kilkaset lat temu. Stosowali go oni nie do produkcji alkoholu, ale do ekstrakcji perfum. Później, mniej więcej w XI wieku naszej ery w Europie, skorzystali z niego mnisi, którzy destylowali wina w celu wytworzenia winiaku. Natomiast w klimacie północnej Europy, który bynajmniej nie sprzyjał efektywnej uprawie winogron, zaczęto destylować sfermentowane zboża. Już przed XII wiekiem w Irlandii produkowano coś na kształt whisky – alkohol z jęczmienia, poddawanego destylacji. Do Szkocji zaś whisky mogła trafić wraz z irlandzkimi mnichami.

Whisky współcześnie

Obecnie whisky to po prostu trunek o głębokiej, złotej barwie, produkowany głównie w Szkocji i w Irlandii. Jeśli jesteś jego koneserem i chcesz go wyprodukować na własne potrzeby samodzielnie, wykorzystaj do tego celu zacier ze słodu jęczmiennego. Napój powstaje w procesie podwójnej destylacji tego zacieru, a następnie whisky dojrzewa w beczkach, w których wcześniej leżakowały inne trunki.

Etykieta na butelkę whisky

Każda butelka whisky poszczególnych producentów jest ozdobiona odpowiednią etykietą. Jednak nie trzeba na tym poprzestawać. Na zalepieni.pl znajdziesz etykiety, które pozwolą Ci całkowicie odmienić wygląd takich butelek. Etykieta na butelkę whisky wybrana z naszej oferty posłuży Ci również do tego, by wyposażyć w nią swoje wyroby. Być może podejmiesz się ambitnego zadania własnoręcznego przygotowania whisky? Zacier ze słodu jęczmiennego i proces destylacji umożliwią Ci cieszenie się z domowej whisky.

Personalizowana etykieta na whisky

Na koniec produkcji w warunkach domowych, zlej swoje whisky do specjalnych butelek i opatrz je estetycznymi, własnymi etykietami na whisky, które oferujemy Ci na zalepieni.pl. Oddajemy do Twojej dyspozycji specjalne oprogramowanie, które umożliwi Ci stworzenie takiej etykiety na whisky, która ze wszystkich miar będzie Ci odpowiadała.

Możesz w personalizatorze stworzyć własny, niepowtarzalny wzór etykiety na whisky lub skorzystać z naszych gotowych propozycji. Z pewnością dedykowane rozwiązania spowodują, że butelki z alkoholem będą bardziej atrakcyjne. Jednocześnie własna etykieta na whisky może zindywidualizować butelki z tym szlachetnym trunkiem.

Mogą one posłużyć do ozdobienia butelek na każdą uroczystość rodzinną, ważne jubileusze czy wesele, na którym na stołach znajdą się Twoje wyroby.

Etykieta urodzinowa na whisky

Być może masz pomysł na oryginalny prezent dla bliskiej osoby – męża, ojca, a może dziadka czy wujka? Wybierasz się na wieczór kawalerski do przyjaciela, czy na urodziny do kolegi z pracy? Idziesz na ważny jubileusz szefa? Na takie okazje oferujemy Ci na zalepieni.pl etykietę urodzinową na whisky lub inną, oryginalną, niespotykaną etykietę na butelkę whisky.