Tabliczki trawnikowe

Dużo energii, czasu i pracy trzeba włożyć w to, by trawnik wyglądał doskonale. Jeśli dbasz o murawę wokół swojego hotelu, biurowca czy siedziby firmowej, z pewnością nie chcesz, by trawnik ten zdeptali przychodnie czy na domiar złego stał się on toaletą dla psów i kotów.

Oferta tabliczek trawnikowych

Dla przedsiębiorców, zarządców nieruchomości, jak i osób oraz instytucji dbających o tereny zielone w miastach i poza nimi, oferujemy tabliczki trawnikowe, wyposażone w trzonek będący profilem aluminiowym przeznaczonym do wbicia w ziemię. Możesz dzięki takim tabliczkom poinformować przechodniów o tym, aby szanowali zieleń, albo posprzątali po swoim psie, jeśli ten postanowi załatwić swoje potrzeby fizjologiczne na pięknie przystrzyżonym trawniku podczas spaceru.

tabliczki trawnikowe
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 23 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 23 wyników

Tabliczki trawnikowe na Zalepieni.pl mogą mieć różne wymiary, napisy i grafiki umieszczone w ich obrębie. Możesz je wkopać lub wbić w ziemię. Zostały one wykonane z materiałów, którym niestraszny jest potencjalnie szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. Znajdą one swoje zastosowanie w parkach i na skwerach miejskich, w miejscach rekreacji i uprawiania sportu, czy także na trawnikach osiedlowych. Możesz ustalić za ich pomocą zasady korzystania z zieleni miejskiej i prywatnej. Przypomnij wszystkim wokół o konieczności dbania o zieleń i o poszanowaniu przyrody.

W ofercie mamy też tabliczki trawnikowe informujące o zakazie gry w piłkę czy wprowadzania psów na trawnik. Wszystkie czytelne, z kontrastowymi napisami i grafikami, aby pozostać zawsze zauważone przez osoby postronne.