Dziecko w samochodzie

Prezentujemy Ci szeroką ofertę naklejek typu „Dziecko w aucie” czy „Dziecko w samochodzie” w języku polskim i angielskim. Mamy w naszym asortymencie naklejki, które bez trudu umieścisz na szybie swojego samochodu – tylnej lub bocznej, jak i na tylnym zderzaku, oznajmiając wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, że cennymi pasażerami w Twoim pojeździe są właśnie małe dzieci.

Naklejka Baby On Board
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Zainwestuj w bezpieczeństwo

Z pewnością podczas jazdy z dziećmi zachowujesz wzmożoną ostrożność. Jesteś bowiem odpowiedzialny nie tylko za siebie, ale i małych pasażerów. By również i inny kierowcy o tym wiedzieli, możesz oznaczyć stosownie swoje auto, wybierając żółte naklejki na Zalepieni.pl. Będzie to element, który nie tylko pozwala na ozdobienie Twojego auta, ale i na wywołanie określonego skutku wśród innych kierowców. Wzmaga to ich czujność i ostrożność.

Oryginalna ozdoba

Na Zalepieni.pl możesz zaopatrzyć się nie tylko w uniwersalne naklejki „Dziecko w samochodzie”, ale i w pełni personalizowane, które pozwalają na wstawienie w odpowiednie pole imienia lub zdrobnienia imienia Twojej pociechy. Jeśli pragniesz się wyróżnić na drodze i sprawić, że Twój samochód nabierze oryginalnego charakteru, wybierz nasze naklejki „Dziecko w samochodzie” czy „Baby on board”.

Przyślij nam imię swojego dziecka, a my umieścimy je na wybranej naklejce „Dziecko w aucie” z wybraną grafiką, która najbardziej przypadnie Ci do gustu. Jeśli nie chcesz ujawniać komukolwiek imienia swojego dziecka, zamów naklejki na auto bez personalizacji.