Naklejki dla dzieci

Naklejki dla dzieci na ścianę

Urządzanie dziecięcego pokoju to prawdziwe wyzwanie dla rodziców. Pomieszczenie to powinno być bezpieczne dla pociech, jasne, kolorowe i powinno po prostu podobać się dziecku. Już przy wyborze sposobu wykańczania ścian czy podłóg należy wziąć pod uwagę bieżące i przyszłe potrzeby twojej pociechy.

Naklejki dla dzieci

Nie jest to łatwe, ponieważ dziecko kilkuletnie będzie potrzebowało zupełnie czegoś innego niż dorastający młodzieniec lub nastolatka. Dlatego najczęściej pomieszczenia urządzane są i wyposażane raz na kilka lat.

Naklejki dla dzieci duży wybór
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 39 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 39 wyników

Pokój dla noworodka, niemowlęcia i przedszkolaka będzie wyglądał inaczej niż młodzieżowy. W każdym przypadku jednak dla ozdobienia ścian pokoju dla pociech warto przemyśleć wybór dekoracji w postaci naklejek dla dzieci, jakie oferujemy na Zalepieni.pl.

Oferujemy różne rodzaje naklejek i zestawów naklejek dla dzieci:

  • Naklejki „Miary wzrostu”
  • Naklejki XXL na ścianę
  • Naklejki zdejmowalne na ściany i meble
  • Naklejki „Mapy świata”

Ozdoba dziecięcego pokoju

Słowem, są to naklejki, które pozwolą na natychmiastowe ozdobienie pokoju Twojego dziecka. Dopasowane są one do różnych wymagań najmłodszych. Chcesz, by córeczka miała pokój księżniczki, a synek pokój rajdowca? Nic trudnego. Bez konieczności przeprowadzania szeroko zakrojonego remontu możesz zyskać zachwycające efekty, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszych domowników.

Możesz na bieżąco mierzyć swoje dziecko na miarce wzrostu, którą samo wybierze z naszej bogatej oferty naklejek. Przyklej ją w odpowiednim miejscu na ścianie lub szafie, pamiętając o pozostawieniu odpowiedniej odległości od podłogi. Obserwuj z dumą, jak Twoje dziecko rośnie!

Sposób aranżacji ścian w pokoju dziecka

Dla uzyskania zachwycających efektów aranżacji pustych ścian w pokoju dziecka możesz wykorzystać nasze wielkoformatowe naklejki, które mamy w ofercie na Zalepieni.pl. Postaw na takie dekoracje, które przypadną do gustu Tobie i Twojej pociesze, a z naszą pomocą nie będzie to trudne. Naklejki XXL są imponujące, zająć mogą całą ścianę i w jednej chwili wprowadzić więcej życia do pokoju dziecięcego czy młodzieżowego. Możesz więc niskim nakładem środków finansowych odmienić całkowicie dotychczas szary, nijaki pokój, bez duszy i głębi. Stanie się on dzięki temu być może ulubionym miejscem w Twoim domu czy mieszkaniu nie tylko dla dziecka, ale i dla pozostałych domowników.

Naklejki zdejmowalne

Jeśli na przykład wynajmujesz mieszkanie i nie możesz pozwolić sobie na naklejanie na ściany standardowych naklejek, wybierz naszą ofertę na naklejki zdejmowalne na ściany i meble. Staną się one okresową formą dekoracyjną w pomieszczeniach przeznaczonych dla najmłodszych, a kiedy z nich wyrosną albo po prostu się znudzą, bądź będziesz wyprowadzać się z wynajmowanego lokum, wystarczy je oderwać bez szkody dla mebli i pokryć ścian. Te duże zestawy łatwo zdejmowalnych naklejek mają to do siebie, że zastosowaliśmy w ich przypadku osłabiony klej, dlatego można je dowolnie zdejmować ze ścian i mebli. Ponadto nadają się do ponownego przyklejenia w wybranym, innym miejscu, jeśli będziesz tego chcieć. 

Podróże palcem po mapie

Twoje dziecko kocha podróże i marzy o wizytach w dalekich krajach? Kup mu na ścianę naklejkę z mapą świata! Oznaczaj np. kolorowymi znacznikami, gdzie już byliście i gdzie planujecie się udać w najbliższej przyszłości.