Oznaczenia covidowe

Tematyka dotycząca koronawirusa towarzyszy nam już od kilkunastu miesięcy.

Pandemia z Chin

Początkowo Polacy traktowali COVID-19 jako chorobę z dalekich Chin, która bynajmniej ich nie dotyczy. Musieliśmy jednak dosyć szybko zrewidować swoje poglądy na temat wirusa SARS-CoV-2 co stało się oczywiste już w momencie wykrycia pierwszego przypadku zakażenia na terenie Polski.

koronawirus miniaturka
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 31 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 31 wyników

Obostrzenia COVID-2

Od tego czasu wprowadzane są kolejne pandemiczne obostrzenia sanitarne, ograniczenia w działalności gospodarczej czy aktywności społecznej. Tematyka pandemiczna jest dobrze znana już każdemu z nas, również dzieciom.

Jednak stale trzeba przypominać np. klientom sklepów i punktów usługowych, interesantom w firmach i urzędach o tym, że należy zachowywać dystans, dezynfekować ręce czy nosić maseczki w poprawny sposób, chroniąc usta i nos. To minimalne zasady bezpiecznego korzystania z miejsc publicznych i przestrzeni firmowych.

Ostrzegawcze i informacyjne tabliczki w związku z koronawirusem

By móc przypominać o tym swoim klientom, możesz zainwestować w naklejki i tabliczki, które mają charakter ostrzegawczy i informacyjny. Wybierz na Zalepieni.pl naklejki dotyczące obowiązku zakrywania ust i nosa, noszenia maseczek czy wyłączające z użytku np. stoły w restauracji lub barze. W asortymencie mamy wszystkie niezbędne oznaczenia, jakich możesz potrzebować do oklejenia i oznakowania swojej firmy, lokalu gastronomicznego, punktu usługowego i nie tylko miejsc. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tej podkategorii produktowej na Zalepieni.pl.