Naklejki zdejmowalne na ściany i meble

Naklejki na meble i nie tylko

Jeśli ściany pokoju można ozdobić naszymi wyjątkowymi naklejkami dla dzieci, to i meble mogą być w ten sposób udekorowane. Mamy przygotowane dla Ciebie ciekawe propozycje naklejek dla pociech, które możesz nakleić na szafki czy szafy, a jeśli zajdzie taka potrzeba – zdejmiesz je bez szkody dla mebla. Wybieraj wraz z dzieckiem takie motywy naklejek, które najbardziej będą się mu podobały. Zindywidualizuj pokój pociechy, by przyjemnie było się w nim bawić, uczyć czy po prostu wypoczywać.

Naklejki zdejmowalne na ścianę
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Nasze naklejki zdejmowalne na ściany i meble to wyjątkowa linia samoprzylepnych dekoracji stworzonych z myślą w pierwszej kolejności o najmłodszych, ale nie tylko. Z pewnością to propozycja dla tych klientów, którzy nie lubią rutyny i chcą mieć możliwość dokonywania częstych zmian aranżacji. Naklejki zdejmowalne jak najbardziej się do tego nadają. Można je stosować w formie aplikacji tymczasowych. To w szczególności przydatne, jeśli urządzasz pokoik dla noworodka i niemowlęcia, ale już dla dziecka przedszkolnego wymarzysz sobie zupełnie inną dekorację.

Zmieniaj wygląd mebli nawet co kilka miesięcy, za sprawą szybko naklejanych i zdejmowanych naklejek od Zalepieni.pl. Bądź artystą w przestrzeni pokoi swoich pociech. Odmień je tak, by były bardziej kolorowe, wesołe, a co najważniejsze – przyjazne dla tych, którzy będą je na co dzień oglądać. Z jednej strony nasze naklejki zdejmowalne łatwo nakleić na płaską powierzchnię ściany czy dowolnego mebla – klasycznej szafki czy drzwiczki szafy, a z drugiej łatwo je naklejać, bez szkody dla powierzchni, gdzie już uprzednio umieszczono.

Bez problemu wykreujesz w swoim domu pokój w stylu marynistycznym, z rybami wszelkiego gatunku na ścianach. Pomaluj je na niebiesko, a stworzysz wrażenie morskich toni. Natomiast dla miłośników zwierząt wszelkiej maści, mamy w ofercie naklejki, które pozwolą przekształcić pokój w domowe zoo, w którym swoje miejsce będą miały nawet dzikie zwierzęta.