Urządzenia biurowe

Potrzebujesz zniszczyć ważne dokumenty, aby nie dostały się w niepowołane ręce?

A może chcesz zalaminować jakiś ważny dokument po to, aby go zabezpieczyć przed zniszczeniem?

A może potrzebujesz porządny kalkulator, który będzie służył wiele lat?

Jeśli tak, to dobrze trafiłeś!

Urządzenia biurowe renomowanych firm

W zalepieni.pl kupisz urządzenia biurowe renomowanych firm!

Urządzenia do biura
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 34 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 34 wyników

Wybierając sprzęt do biura, warto kierować się nie tylko ceną. Ważna jest również jakość wykonania. Dobrze by zakupione urządzenie mogło bezproblemowo służyć przez wiele lat.

Praktyczny kalkulator

Obecnie w każdym komputerze i telefonie komórkowym jest zainstalowana aplikacja “kalkulator”. Niemniej tradycyjny kalkulator zawsze będzie przydatnym gadżetem. Do biura warto wybierać kalkulatory z dużą, wygodną klawiaturą i czytelnym wyświetlaczem.

Nasza oferta obejmuje profesjonalne kalkulatory renomowanych producentów. Znane są z trwałości i niezawodności.

Biurowy kalkulator powinien mieć podwójny system zasilania, czyli zwykłą baterię oraz baterię słoneczną. Jeśli ta pierwsza się wyczerpie, z urządzenia wciąż będzie można korzystać. Ważna jest także dostępność zaawansowanych funkcji. Kalkulator musi umożliwiać wykonanie skomplikowanych obliczeń oraz pomagać w księgowości.

Nasze kalkulatory mają dwuletnią gwarancję.

Bezpieczne niszczenie dokumentów

Służbowe dokumenty czy nawet biurowe notatki nie powinny trafić do zwykłego śmietnika. Zawsze jest ryzyko, że ktoś te papiery odzyska i tym samym otrzyma dostęp do wrażliwych danych. Dlatego w każdym biurze powinna się znaleźć profesjonalna niszczarka dokumentów. Kompaktowe modele nie zajmują wiele miejsca i są wyposażone w poręczny kosz na ścinki, który łatwo opróżnić. Większość nowoczesnych niszczarek automatycznie włącza się i wyłącza. Urządzenie się uruchamia po włożeniu kartek w otwór niszczarki. Kończy swoją pracę natomiast, kiedy już cały plik zostanie zniszczony.

W naszym sklepie można się zaopatrzyć w niszczarkę do małego biura albo do domu. W zależności od typu urządzenia, niszczarka jest w stanie pociąć jednorazowo nawet plik ponad 20 kartek. Ścinki mają zaledwie 2 mm szerokości.

Oferujemy także urządzenia, które niszczą karty kredytowe, grubszy papier, płyty CD, zszywki, spinacze. Korzystając z takiej niszczarki, nie trzeba wcześniej rozdzielać zszytych kartek. Jeśli przez przypadek do urządzenia trafi coś innego niż papier, nie ma ryzyka, że dojdzie do awarii sprzętu.

Warto zwrócić uwagę na to, jaki poziom bezpieczeństwa zapewnia niszczarka. Istotnym parametrem jest również, czy dany model cicho pracuje. Jest to szczególnie ważne, gdy z urządzenia będzie się często korzystać. Na zalepieni.pl można także zamówić wysokiej jakości olej do niszczarek. Wydłuża on żywotność urządzenia oraz chroni noże przed zbyt szybkim stępieniem. Praktycznym rozwiązaniem będą niszczarki na kółkach. Z ich pomocą urządzenie da się łatwo przestawić w inne miejsce.

Przycinanie arkuszy do formatu

Standardowym rozmiarem większości biurowych papierów jest A4. Często jest konieczność przycięcia arkusza do innego formatu. Można to zrobić nożyczkami. Znacznie lepiej zrobi to gilotyna, która docina papier do pożądanego rozmiaru.

Nasz asortyment obejmuje gilotyny z dociskiem papieru oraz stalowym ostrzem. Mogą przeciąć jednocześnie do 10 kartek. Miejsce cięcia jest odpowiednio zabezpieczone listwą z wytrzymałego tworzywa.

Na blacie roboczym znajduje się wyraźnie zaznaczona podziałka. Prócz tego naniesione zostały standardowe szablony biurowych formatów papieru. Nasze gilotyny przecinają nie tylko papier, ale również zdjęcia oraz cienki karton. Przed przesuwaniem się papieru chroni warstwa antypoślizgowa.

Biurowy trymer

Podobnym urządzeniem jest biurowy trymer. O ile jednak gilotyna działa jak nożyce, tak trymer przypomina cięcie nożem. Ostrze przesuwa się wzdłuż ułożonego na blacie roboczym arkusza papieru, oddzielając jego zaznaczone części.

Trymer tnie bardzo precyzyjnie. W przeciwieństwie do gilotyny zwykle nie nadaje się do przycinania większej liczby kartek. Trymer pozwala na przycinanie arkuszy A4 i A3. Podobnie zresztą jak gilotyny dostępne w naszym sklepie. Niektóre modele trymerów są wyposażone w dodatkowe głowice. Umożliwiają one zmianę linii cięcia na przykład na falistą.

Laminowanie dokumentów

Laminowanie to pokrywanie papieru specjalną powłoką zabezpieczającą. Folia do laminowania jest przezroczysta. Nawet w niewielkim stopniu nie przysłania chronionej treści.

Czego nie powinno się laminować?

Należy mieć na uwadze, że nie wszystkie dokumenty wolno zabezpieczać w ten sposób. Nie można laminować na przykład:

  • dowodu osobistego,
  • prawa jazdy,
  • paszportu,
  • dowodu rejestracyjnego pojazdu,
  • niektórych papierów urzędowych,
  • czy banknotów.

Nałożenie laminatu uniemożliwia weryfikację zabezpieczeń. Służą one potwierdzeniu legalności dokumentu.

Co warto laminować?

Nie ma natomiast żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o laminowanie materiałów promocyjnych. Dotyczy to również certyfikatów, dokumentów sądowych, skanów, zdjęć, instrukcji, wizytówek.

Folia sprawia, że papier nie blaknie. Nie wyciera się na brzegach, nie da się go przerwać ani pognieść. Jest zabezpieczony przez zalaniem oraz szkodnikami. Laminowana powierzchnia może by błyszcząca albo matowa. Laminowaniem zajmują się zwykle punkty ksero. Dzięki naszym urządzeniom łatwo da się ten proces przeprowadzić na miejscu w biurze.

Oferowane w naszym sklepie laminatory to poręczne, bezpieczne urządzenia. Są bardzo proste w obsłudze. Można w nich laminować materiały do rozmiaru A4. Laminowanie jest możliwe na zimno i na gorąco. Wystarczy ustawić właściwy tryb pracy.

Folia do laminowania

Sprzedajemy także wysokiej jakości folię do laminowania. Urządzenia dostępne na zalepieni.pl są wyposażone także w trymer i zaokrąglacz rogów. Dzięki temu gotowy materiał nie wymaga już dodatkowej obróbki.

Liczy się nie tylko cena

Cena urządzenia biurowego ma oczywiście duże znaczenie. Nie można zapominać o kosztach eksploatacji oraz dostępności materiałów wymiennych. Nasz sklep sprzedaje sprzęt biurowy uznanych producentów. Nie ma także problemów z zamówieniem niezbędnych dodatków. Cały sprzęt objęty jest gwarancją producenta.