Znaki informacyjne / BHP

Nasza oferta kierowana jest w równej mierze do klienta indywidualnego, prywatnego, jak i firm oraz przedsiębiorców. Dlatego w tej szczególnej kategorii naklejek na Zalepieni.pl możemy Ci zaproponować szeroki wybór tabliczek informacyjnych oraz znaków BHP, do wykorzystania głównie w przestrzeni zakładu pracy, ale i w przeróżnych instytucjach, w urzędach, a także placówkach oświatowych.

zakazy bhp informacyjne
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 644 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 644 wyników

Tabliczki i znaki BHP

Skorzystaj z wyboru uniwersalnych, standaryzowanych znaków bezpieczeństwa i higieny pracy. W naszej ofercie znajdziesz tabliczki i tablice BHP, które projektujemy zgodnie z wymogami prawnymi. Wśród nich są znaki ewakuacyjne, instrukcje BHP dla pracowników i klientów, znaki przeciwpożarowe czy indywidualne oznakowania dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy. Wykonujemy tabliczki informacyjne określające bezpieczeństwo ruchu i tablice PPE – dotyczące środków ochrony indywidualnej. Oznakowanie naszymi naklejkami BHP w przedsiębiorstwie to bardzo ważny element struktury bezpieczeństwa dla pracowników i wszystkich innych osób przebywających w przedsiębiorstwie. Warto podkreślić, że stosowanie tabliczek informacyjnych i znaków BHP jest w wielu przypadkach obowiązkowe, co regulują polskie przepisy prawa pracy.

Tabliczki i naklejki informacyjne

Prócz pełnego zakresu kompleksowego oznakowania BHP, na Zalepieni.pl znajdziesz też naklejki i tabliczki informacyjne. Wśród takich tabliczek i naklejek z kategorii info możemy Ci zaoferować nasze produkty w kilku podkategoriach:
• Oznaczenie „Lokal klimatyzowany”.
• Naklejki na drzwi.
• Obiekt monitorowany.
• Parking.
• Segregacja odpadów.
• Tabliczki ostrzegawcze, nakazy i zakazu.
• Tabliczki WC – Toaleta.
• Wi-Fi.
• Zakaz palenia i inne.

Możesz oznaczyć więc np. w swojej restauracji, że masz sieć Wi-Fi udostępnianą dla wszystkich klientów bezpłatnie, wskazać im kierunek do toalety czy oznaczyć wyjścia ewakuacyjne. Zakaz palenia jest naklejką uniwersalnego zastosowania, podobnie jak naklejki z oznaczeniem obiektu podlegającego monitoringowi czy lokalu klimatyzowanego. Jeśli w danym miejscu – np. w szkole, w przedszkolu, na uczelni wyższej czy w instytucjach i w urzędach obowiązują konkretne zakazy i nakazy w zakresie poruszania się, wchodzenia do określonych pomieszczeń i tym podobne, możesz zamówić u nas odpowiednie naklejki i łatwo zastosować je w takich pomieszczeniach i przestrzeniach.