Tablica PARKING TEREN PRYWATNY DO 30 MINUT

49.99 119.99 

2 wymiary do wyboru.

  • ORLEN Paczka - 12,90 zł
  • Paczkomat - 14,90 zł
  • Kurier - 17,90 zł
Darmowa dostawa od 199 złotych.

Informacja dla instytucji publicznych:

Jeśli zamawiasz nasze produkty dla instytucji publicznej wybierz formę płatności przelew bankowy. W momencie wysłania przesyłki otrzymasz na wskazanego przez Ciebie maila fakturę z 14-dniowym terminem płatności.

Bezpieczne płatnościBezpieczne płatności
Tablica PARKING TEREN PRYWATNY DO 30 MINUT
Tablica PARKING TEREN PRYWATNY DO 30 MINUT
49.99 119.99 

Informację wizualną Parking teren prywatny do 30 minut możesz zamówić jako:

  1. tabliczkę PCV z nadrukiem oraz dodatkowym laminatem antyrefleksyjnym zabezpieczającym druk przed zarysowaniem i blaknięciem. Tabliczkę możesz zamontować na mocny klej i dobre taśmy dwustronne dostępne w naszym sklepie, oraz śruby, wkręty, dystanse, itp. Nie zaleca się montażu planszy za pomocą taśmy dwustronnej na powierzchnie, które nie są gładkie. Przyklejanie tabliczki powinno się odbywać przy dodatniej temperaturze. Tabliczka jest odporna na warunki atmosferyczne.
  2. tabliczkę wykonaną z płyty kompozytowej aluminiowej wyklejonej folią z dodatkowym laminatem antyrefleksyjnym chroniącym nadruk przed zarysowaniem oraz warunkami atmosferycznymi na wiele lat. Tabliczkę możesz zamontować na mocny klej i dobre taśmy dwustronne dostępne w naszym sklepie, oraz śruby, wkręty, dystanse, itp. Nie zaleca się montażu planszy za pomocą taśmy dwustronnej na powierzchnie, które nie są gładkie. Przyklejanie tabliczki powinno się odbywać przy dodatniej temperaturze. Tabliczka jest odporna na warunki atmosferyczne.

Właściwości tabliczki kompozytowej:

  • aluminiowy kompozyt 3 warstwowy o grubości 2 mm – płyta wykonana jest z 2 warstw aluminium przedzielonych warstwą płyty pcv dzięki czemu płyta jest bardzo trwała i zarazem bardzo lekka. Warto wspomnieć, że płyta ta jest odporna na akty wandalizmu oraz nie jest obiektem kradzieży ponieważ ten materiał, ze względu na swoją strukturę, nie jest skupowany w punktach złomu.
  • grafika z dodatkowym laminatem ochronnym
  • wyjątkowo długi okres trwałości nawet do 8-10 lat
  • przekrój płyty:

Wymiary tablicy: 60×100 cm

Materiał: wybierz

Tabliczka PCV, Tablica kompozytowa aluminiowa

Wymiar: wybierz

60x40cm, 100 x 70 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.