Etykiety na wódkę weselną

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej młodej pary. Nic więc dziwnego w tym, że młodzi przygotowują się do niego przez wiele miesięcy, a nawet lat. Wszystko musi być dopięte na przysłowiowy ostatni guzik – wystrój kościoła, sali weselnej, suknia ślubna i szykowny garnitur, do tego zespół i samochód. Wielu młodych chce spersonalizowanych dekoracji weselnych, a my możemy je dostarczyć. Etykiety na wódkę weselną – estetyczne, zabawne, a często szalone czy eleganckie. Wybierasz takie, które naprawdę Ci się podobają, a dzięki kreatorowi graficznemu możesz nadać im taką szatę, która będzie pasować do dekoracji na sali.

Etykiety na wódki weselne
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–9 z 10 wyników

Weselna wódka w unikalnej szacie

Na stole weselnym możesz ustawić weselne alkohole ze zindywidualizowanymi etykietami. Oddajemy do Twojej dyspozycji kreator, który ułatwi Ci zaprojektowanie etykiety na różne butelki z mocnymi trunkami. Nasze kreatywne pomysły, które korzystają z tradycyjnych wzorców i nowoczesnych pomysłów naszych projektantów owocują oryginalnymi etykietami na alkohol, jakie zachwycą Twoich gości i Ciebie samego.

Stwórz ze Zalepieni.pl jedyne w swoim rodzaju etykiety na alkohole, które będą odznaczać się eleganckim wyglądem i wytwornością, pasującą na wiele uroczystości, podczas których zechcesz wznieść toast, w szczególności podczas tak ważnego dnia, jakim jest własny ślub i wesele. Zdajemy sobie sprawę, że dla każdej Pary Młodej ważne jest zorganizowanie uroczystości ślubnych z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Oryginalne etykiety na wódkę weselną są jednym z nich. Będą one nie tylko ozdobą butelek, które znajdą się na stołach weselników, ale dodadzą przyjęciu bardziej spersonalizowanego charakteru.

Na etykiecie może znaleźć się konwencjonalny napis „Wódka weselna” wraz z imionami nowożeńców i datą ślubu, jak i zupełnie inny nadruk, który wyróżni butelki wódki weselnej. Możesz udekorować etykiety na alkohol na wesele zgodnie z przyjętą konwencją przyjęcia. Jeśli tematem przewodnim będzie styl glamour z nutką romantyzmu, właśnie takie mogą być Twoje weselne etykiety, które z pewnością zapadną w pamięci gości i zachwycą ich. Dodatkowo staną się estetyczną dekoracją stołów. Możesz nimi ozdobić butelki z wódką weselną, ale nie tylko. Przygotujesz z naszą pomocą dedykowane etykiety na wino weselne.

Masz motyw przewodni tego szczególnego dnia? To znakomicie, ponieważ możesz personalizować etykiety na wódkę weselną tak, by z nim współgrały. Umieść na butelce trunków weselnych ulubioną sentencję, zabawne wierszyki czy powiedzenia i fragmenty weselnych przyśpiewek. Zaskocz gości personalizowanymi etykietami na butelkę wódki, jaką wręczysz im w podzięce za wspólną zabawę. Umieść na etykiecie swoje imiona i datę wesela, aby trunek stanowił miły, pamiątkowy akcent dla obdarowanych.

Na stołach weselnych wódka z etykietą będzie prezentować się znakomicie – znacznie lepiej, niż fabrycznie wykonane nalepki. Oferujemy wiele uniwersalnych wzorów do wyboru, jeśli chcesz z nich skorzystać podczas tworzenia w pełni spersonalizowanej etykiety. Zaskocz weselników swoją inwencją i wybierz personalizowane etykiety na wódkę weselną.