Zasady segregacji odpadów naklejka / tabliczka 1

60.28 125.33 

Rodzaj materiału do wyboru

  • ORLEN Paczka - 12,90 zł
  • Paczkomat - 14,90 zł
  • Kurier - 17,90 zł
Darmowa dostawa od 199 złotych.

Informacja dla instytucji publicznych:

Jeśli zamawiasz nasze produkty dla instytucji publicznej wybierz formę płatności przelew bankowy. W momencie wysłania przesyłki otrzymasz na wskazanego przez Ciebie maila fakturę z 14-dniowym terminem płatności.

Bezpieczne płatnościBezpieczne płatności
Zasady segregacji odpadów naklejka / tabliczka 1
Zasady segregacji odpadów naklejka / tabliczka 1
60.28 125.33 

Informację wizualną Zasady segregacji odpadów możesz zamówić jako:

  1. naklejkę z nadrukiem oraz dodatkowym laminatem antyrefleksyjnym zabezpieczającym druk przed zarysowaniem i blaknięciem. Naklejka jest odporna na warunki atmosferyczne.
  2. tablicę PCV 4mm z nadrukiem oraz dodatkowym laminatem antyrefleksyjnym zabezpieczającym druk przed zarysowaniem i blaknięciem. Tablicę możesz zamontować na mocny klej i dobre taśmy dwustronne dostępne w naszym sklepie oraz śruby, wkręty, dystanse, itp. Nie zaleca się montażu planszy za pomocą taśmy dwustronnej na powierzchnie, które nie są gładkie. Przyklejanie tablicy powinno odbywać się przy dodatniej temperaturze. Tablica jest odporna na warunki atmosferyczne.

UWAGA: jeśli szukasz tablicy w innym formacie lub wykonanej z innego materiału napisz do nas w zakładce “zapytania niestandardowe”. Chętnie dla Ciebie wykonamy niestandardowy format.

 

Materiał: wybierz

Naklejka, Tabliczka PCV

Wymiar: wybierz

100 x 70 cm, 70 x 50 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.