Wstęp wzbroniony Lasy Państwowe tabliczka

22.98 113.85 

Tablica zabezpieczona laminatem przed blaknięciem i warunkami atmosferycznymi.  

  • ORLEN Paczka - 12,90 zł
  • Paczkomat - 14,90 zł
  • Kurier - 17,90 zł
Darmowa dostawa od 199 złotych.

Informacja dla instytucji publicznych:

Jeśli zamawiasz nasze produkty dla instytucji publicznej wybierz formę płatności przelew bankowy. W momencie wysłania przesyłki otrzymasz na wskazanego przez Ciebie maila fakturę z 14-dniowym terminem płatności.

Bezpieczne płatnościBezpieczne płatności
Wstęp wzbroniony Lasy Państwowe tabliczka
Wstęp wzbroniony Lasy Państwowe tabliczka
22.98 113.85 

Informacja wizualna Wstęp wzbroniony Lasy Państwowe

Informację wizualną Wstęp wzbroniony Lasy Państwowe możesz zamówić jako:

  1. tabliczkę PCV z nadrukiem oraz dodatkowym laminatem antyrefleksyjnym zabezpieczającym druk przed zarysowaniem i blaknięciem. Tabliczkę możesz zamontować na mocny klej i dobre taśmy dwustronne dostępne w naszym sklepie, oraz śruby, wkręty, dystanse, itp. Nie zaleca się montażu planszy za pomocą taśmy dwustronnej na powierzchnie, które nie są gładkie. Przyklejanie tabliczki powinno się odbywać przy dodatniej temperaturze. Tabliczka jest odporna na warunki atmosferyczne.
  2. tabliczkę wykonaną z płyty kompozytowej aluminiowej wyklejonej folią z dodatkowym laminatem antyrefleksyjnym chroniącym nadruk przed zarysowaniem oraz warunkami atmosferycznymi na wiele lat. Tabliczkę możesz zamontować na mocny klej i dobre taśmy dwustronne dostępne w naszym sklepie, oraz śruby, wkręty, dystanse, itp. Nie zaleca się montażu planszy za pomocą taśmy dwustronnej na powierzchnie, które nie są gładkie. Przyklejanie tabliczki powinno się odbywać przy dodatniej temperaturze. Tabliczka jest odporna na warunki atmosferyczne.

Właściwości tabliczki kompozytowej:

  • aluminiowy kompozyt 3 warstwowy o grubości 2 mm – płyta wykonana jest z 2 warstw aluminium przedzielonych warstwą płyty pcv dzięki czemu płyta jest bardzo trwała i zarazem bardzo lekka. Warto wspomnieć, że płyta ta jest odporna na akty wandalizmu oraz nie jest obiektem kradzieży ponieważ ten materiał, ze względu na swoją strukturę, nie jest skupowany w punktach złomu.
  • grafika z dodatkowym laminatem ochronnym
  • wyjątkowo długi okres trwałości nawet do 8-10 lat
  • przekrój płyty: 
2 warstwy aluminium – pomiędzy nimi warstwa PCV plastik
Materiał: wybierz

Tabliczka PCV, Tablica kompozytowa aluminiowa

Wielkość tablicy: wybierz

30 x 21 cm, 42 x 30 cm, 60 x 40 cm, 84 x 60 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.