Taśma pakowa Brązowa Hot-melt 48mm/66

4.99 

Taśma pakowa brązowa:

szerokość rolki: 48mm

długość rolki – 60m

  • ORLEN Paczka - 12,90 zł
  • Paczkomat - 14,90 zł
  • Kurier - 17,90 zł
Darmowa dostawa od 199 złotych.

Informacja dla instytucji publicznych:

Jeśli zamawiasz nasze produkty dla instytucji publicznej wybierz formę płatności przelew bankowy. W momencie wysłania przesyłki otrzymasz na wskazanego przez Ciebie maila fakturę z 14-dniowym terminem płatności.

Bezpieczne płatnościBezpieczne płatności
Taśma pakowa Brązowa Hot-melt 48mm/66
Taśma pakowa Brązowa Hot-melt 48mm/66
4.99 

Taśma z wyjątkowo mocnym klejem

Taśma pakowa brązowa Hot-Melt sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagana jest wytrzymałość oraz duża siła klejenia. Wysoka odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć, niskie i wysokie temperatury, sprawi, że taśma brązowa Hot-Melt może być wykorzystywana w biurach, magazynach, placówkach pocztowych i hurtowniach.

Taśma pakowa brązowa z klejem Hot-Melt

Oferowana taśma pakowa brązowa z zastosowaniem kleju Hot-Melt jest wysoce odporna na czynniki mechaniczne — nie straszne jej rozrywanie, ciągnięcie czy urywanie. Klej Hot-Melt nie traci swoich właściwości wraz z upływem czasu i charakteryzuje się silną, natychmiastową siłą klejenia — swoje właściwości zachowuje w temperaturze od -10°C do +50°C. Hot-Melt doskonale sprawdzi się na nawet najbardziej wymagających powierzchniach. Brązowy kolor idealnie dopasuje się do koloru kartonów, jednocześnie skutecznie zabezpieczając paczkę.

Jak stosować taśmę brązową Hot-Melt?

Wybierając taśmę pakową brązową z klejem kauczukowym, warto pamiętać, aby przechowywać produkt w suchym miejscu w oryginalnym opakowaniu. Taśma pakowa powinna być naklejana w temperaturze powyżej 5°C, na suchą i czystą powierzchnię. Należy zwrócić uwagę na mocne dociśnięcie taśmy do powierzchni, aby uzyskać odpowiednią przyczepność.

Taśma pakowa brązowa Hot-Melt doskonale sprawdzi się nie tylko w niemal każdym miejscu pracy, ale także w gospodarstwie domowym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.