Naklejka Zwierzaki mile widziane bez tła

14.93 26.43 

Naklejka bez tła z wysokiej jakości folii odpornej na promieniowanie słoneczne i warunki atmosferyczne.

  • Paczkomat - 14,90 zł
  • Kurier - 17,90 zł
Darmowa dostawa od 199 złotych.

Informacja dla instytucji publicznych:

Jeśli zamawiasz dla instytucji publicznej wybierz formę płatności przelew bankowy i napisz do nas w uwagach do zamówienia, aby ustalić termin płatności.

Bezpieczne płatnościBezpieczne płatności

Naklejka można wejść z psem

Naklejka Zwierzaki mile widziane wykonana jest metodą ploterową z wysokiej jakości folii pcv odpornej na warunki atmosferyczne. Naklejka nie posiada tła i jest pokryta folią transportową ułatwiającą klejenie. Jeśli chcesz przykleić naklejkę na szybę wybierz folię białą ponieważ jest ona najbardziej widoczna. Jeśli jesteś zainteresowany naklejką z folii mat lub poszukujesz naklejki o innym rozmiarze napisz do nas!

Wzornik kolorów naklejek

INSTRUKCJA NAKLEJANIA

Zakupiony zestaw składa się z naklejki oraz „folii transportowej”, służącej do przenoszenia naklejki na docelowe podłoże.

Folia transportowa jest już przyklejona do naklejki właściwej. Widać to na ilustracji numer 1.

*Dokładnie umyj i odtłuść powierzchnię, na którą będziemy naklejać naklejki. Najlepiej posłuży nam do tej czynności benzyna ekstrakcyjna.

*Dociśnij parę razy folię transportówkę do naklejki (ilustracja 2) po czym odklej transportówkę od papieru tak aby pozostała na niej cała naklejka (ilustracja 3). Jeśli jakiś element naklejki nie trzyma się transportówki ponów czynność dociskania transportówki i ponownie ostrożnie odklej.

*Naklejkę z transportówką należy mocno docisnąć do powierzchni (ilustracja 4) i po paru minutach bardzo ostrożnie odklejać folię transportową tak, aby naklejka pozostała na powierzchni (ilustracja 5).

UWAGA:
* idealna temperatura klejenia to przedział pomiędzy 15-25°C.
* jeśli jeszcze nigdy nie kleiliście podobnych naklejek, macie obawy o poprawne przyklejenie – warto poprosić fachowca o pomoc.

WIZUALIZACJA KLEJENIA

Kolor folii: wybierz

Biały, Czarny, Jasny siwy, Siwy, Ciemny siwy, Żółty, Pomarańczowy, Czerwony, Zielony, Jasny zielony, Beżowy, Kość słoniowa Ivory, Ciemny różowy, Jasny różowy, Fioletowy, Jasny niebieski, Niebieski, Granat, Srebrny, Złoty

Rozmiar: wybierz

21x15cm, 30x21cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.