Naklejka Zielony listek dla początkujących kierowców

4.90 

Wymiary: średnica 13 cm

Naklejka Zielony listek dla początkujących kierowców wykonana jest z wysokiej jakości folii pcv. Posiada białe tło. Naklejka jest dodatkowo laminowana dzięki czemu nadruk jest zabezpieczony przed porysowaniem i blaknięciem! Jeżeli jesteście zainteresowani naklejkami wydrukowanymi z tłem innym niż białe napiszcie do nas!

 

INSTRUKCJA NAKLEJANIA

Zakupiony zestaw składa się z naklejki oraz „folii transportowej”, służącej do przenoszenia naklejki na docelowe podłoże.

Folia transportowa jest już przyklejona do naklejki właściwej. Widać to na ilustracji numer 1.

*Dokładnie umyj i odtłuść powierzchnię, na którą będziemy naklejać naklejki. Najlepiej posłuży nam do tej czynności benzyna ekstrakcyjna.

*Dociśnij parę razy folię transportówkę do naklejki (ilustracja 2) po czym odklej transportówkę od papieru tak aby pozostała na niej cała naklejka (ilustracja 3). Jeśli jakiś element naklejki nie trzyma się transportówki ponów czynność dociskania transportówki i ponownie ostrożnie odklej.

*Naklejkę z transportówką należy mocno docisnąć do powierzchni (ilustracja 4) i po paru minutach bardzo ostrożnie odklejać folię transportową tak, aby naklejka pozostała na powierzchni (ilustracja 5).

UWAGA:
* idealna temperatura klejenia to przedział pomiędzy 15-25°C.
* jeśli jeszcze nigdy nie kleiliście podobnych naklejek, macie obawy o poprawne przyklejenie – warto poprosić fachowca o pomoc.

WIZUALIZACJA KLEJENIA

 

Wysokość naklejki:

10 cm, 15 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.