Naklejka Patrz w lusterka motocykle są wszędzie 7

6.90 

Wymiary: szerokość 15 cm, wysokość 7 cm

Zwróć uwagę innych uczestników ruchu drogowego na motocyklistów – zasugeruj im zachowanie ostrożności za pomocą naklejek na samochód z zalepieni.pl

  • ORLEN Paczka - 12,90 zł
  • Paczkomat - 14,90 zł
  • Kurier - 17,90 zł
Darmowa dostawa od 199 złotych.

Informacja dla instytucji publicznych:

Jeśli zamawiasz nasze produkty dla instytucji publicznej wybierz formę płatności przelew bankowy. W momencie wysłania przesyłki otrzymasz na wskazanego przez Ciebie maila fakturę z 14-dniowym terminem płatności.

Bezpieczne płatnościBezpieczne płatności
Naklejka Patrz w lusterka motocykle są wszędzie 7
Naklejka Patrz w lusterka motocykle są wszędzie 7
6.90 

Motocykle są wszędzie

Motocykliści są pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego, podobnie jak kierowcy pojazdów samochodowych, ale i rowerzyści czy piesi. Wszyscy powinni uważać na drodze, by nie doszło do kolizji czy potencjalnie tragicznego w skutkach wypadku. Na zderzakach samochodów coraz częściej można zobaczyć naklejki o znaczącym przesłaniu – Motocykle są wszędzie. Znajdziesz je i w naszej ofercie na Zalepieni.pl.

Naklejka motocykle są wszędzie

Przypominają one o tym, że motocykliści zwykle poruszają się ze znacznie większą prędkością niż samochody, przez co częściej i z większą uwagą kierowcy samochodów powinni spoglądać w lusterka, by wypatrzyć szybko poruszający się jednoślad na pasie, na który chcą wjechać. Naklejka „Motocykle są wszędzie, patrz w lusterka” informuje kierowców jadących za Twoim pojazdem, że przy zmianie pasa ruchu należy zachować szczególną ostrożność by nie doszło do ewentualnej kolizji z motocyklistą, który w przeciwieństwie do kierującego samochodem nie jest chroniony przed urazami właściwie niczym więcej niż tylko kombinezonem ze wzmocnieniami czy kaskiem.

Naklejkę możesz umieścić na tylnym zderzak pojazdu. To znak, że troszczysz się o motocyklistów. Być może sam nim jesteś i chcesz to zaakcentować? Z pomocą naszych naklejek, które łatwo nakleisz tam, gdzie chcesz, to jak najbardziej możliwe.

Naklejka Patrz w lusterka motocykle są wszędzie 7  SREBRNA wykonana jest z wysokiej jakości folii pcv. Posiada srebrne tło. Naklejka jest dodatkowo laminowana dzięki czemu nadruk jest zabezpieczony przed porysowaniem i blaknięciem! Jeżeli jesteście zainteresowani naklejkami wydrukowanymi z tłem innym niż srebrne napiszcie do nas!

INSTRUKCJA NAKLEJANIA

Zakupiony zestaw składa się z naklejki oraz „folii transportowej”, służącej do przenoszenia naklejki na docelowe podłoże.

Folia transportowa jest już przyklejona do naklejki właściwej. Widać to na ilustracji numer 1.

*Dokładnie umyj i odtłuść powierzchnię, na którą będziemy naklejać naklejki. Najlepiej posłuży nam do tej czynności benzyna ekstrakcyjna.

*Dociśnij parę razy folię transportówkę do naklejki (ilustracja 2) po czym odklej transportówkę od papieru tak aby pozostała na niej cała naklejka (ilustracja 3). Jeśli jakiś element naklejki nie trzyma się transportówki ponów czynność dociskania transportówki i ponownie ostrożnie odklej.

*Naklejkę z transportówką należy mocno docisnąć do powierzchni (ilustracja 4) i po paru minutach bardzo ostrożnie odklejać folię transportową tak, aby naklejka pozostała na powierzchni (ilustracja 5).

UWAGA:
* idealna temperatura klejenia to przedział pomiędzy 15-25°C.
* jeśli jeszcze nigdy nie kleiliście podobnych naklejek, macie obawy o poprawne przyklejenie – warto poprosić fachowca o pomoc.

WIZUALIZACJA KLEJENIA

 

Wysokość naklejki

10 cm, 15 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.