Akcesoria do klejenia i mocowania

Musisz przykleić w swojej firmie, w sklepie albo gdzieś w przestrzeni publicznej tablicę informacyjną czy reklamową? A może chcesz umieścić znaki informacyjne BHP na maszynach i urządzeniach? Twoim celem może być też naklejanie naklejek wypukłych 3D wielokrotnie na różnych powierzchniach czy tablic plexi. Wszystkie takie prace wykonasz z wykorzystaniem oferowanych przez nas akcesoriów do klejenia. Przydadzą Ci się one również przy innych czynnościach, gdy będziesz chciał coś skleić ze sobą, bez względu na powierzchnie, które zechcesz połączyć.

akcesoria
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–15 z 55 wyników

Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–15 z 55 wyników

Co znajduje się w kategorii akcesoriów do klejenia? To między innymi gotowe do natychmiastowego użycia taśmy foliowe dwustronne – piankowe i banerowe, w dowolnych kolorach, które możesz dopasować do własnych wymagań. Mamy również akcesoria do klejenia i mocowania w postaci klejów przeznaczonych do użytku w parze z pistoletem – wyciskaczem.

Szybko i bezinwazyjnie przymocujesz ulotki, plakaty czy komunikaty wydrukowane na papierze z użyciem naszych okrągłych, wielokolorowych magnesów. Mają one średnicę od 15 do nawet 40 mm. Do tablicy korkowej przypniesz ważne informacje przy użyciu pinezek, a na tablicy suchościeralnej możesz pisać specjalnymi markerami, które oferujemy ci w wielu różnych kolorach.

Do pakowania przesyłek i otwierania ich przyda się nóż pakowny. Rakla do klejenia folii pozwoli Ci równomiernie nanieść każdą naklejkę na oczyszczoną wcześniej powierzchnię.